Er-Ce Makine Ltd. Şti.
Powered by Conduit Mobile

Airtech filtre üniteleriAIRTECH P10 ÜRÜN BROŞÜRÜNÜ BİLGİSAYARINIZA İNDİRİN.

AIRTECH P18-P24-P30 ÜRÜN BROŞÜRÜNÜ BİLGİSAYARINIZA İNDİRİN.

Airtech, akrobat kol, boru tesisatı v.b. ilave ekipmanlar gerektirmeden çalışma ortamının havasını sürekli temiz tutan mükemmel bir sistemdir.
10000-18000-24000-30000 m3/saatlik farklı güçlerde 4 ayrı modeli bulunan Airtech, filtrelerini otomatik olarak temizler.

Monte edileceği ortamın ölçülerine ve içeride kullanılan kaynak makinası, taşlama, plasma kesme makinası sayıları göz önüne alınarak kaç adet ve hangi model Airtech gerekeceği firmamız tarafından hesaplanır. Genel olarak ortamın havasının bir saat içerisinde ortalama yedi kez sirküle edilmesine çalışılır.

Jetlerden üflenen temiz hava sıcak olacağı için, kış döneminde ısınma giderlerini düşürür. Yaz döneminde, bu sıcak hava istenirse ortam dışına atılabilir.

Teka merkezi üniteler kullanarak, kış dönemlerinde ısınma giderlerinden tasarruf sağlayabilirsiniz. Peki ne kadar tasarruf sağlanır? CO2 emisyonu ne kadar azalır?Fabrika ve atelyeler için merkezi emme ve filtre ünitesi. Endüstriyel tesisler için en uygun lokal temizleme sistemidir. Kapalı alanlarda hava kirliliğini tamamen önler.
Airtech sistemi nasıl çalışır?
Kirli hava, yanal emiş kanalları üzerinden filtre bölümüne yönlendirilir. Kirli partiküller, filtre kartuşları yüzeyinde birikir. Filtre kartuşları, basınçlı hava yardımı ile gerekli aralıklarla otomatik olarak temizlenir. Tüm partikül ve tozlar, özel bölmede birikir. Uzun menzilli ayarlanabilir fıskiye ağızlıklar sayesinde, temizlenmiş hava çalışma alanına verilir. Aynı anda, kirli hava da giriş kanallarının doğrultusunda yönlendirilir.
Sistem güvenliği için, temiz hava tarafında bir parçacık sensörü mevcuttur. Bir hata bildirimi durumunda, fan otomatik olarak kapatılır. Aynı zamanda, sistemin kontrol ünitesi kullanıcıyı uyarmak için bir akustik ve görsel
sinyal gönderir.


Yeni nesil kontrol üniteleri ile donatılan AIRTECH serisi, SD kart ile yazılım güncelleştirme imkanına sahiptir.Airtech sistem belgelendirmelerine sahip mi?
Airtech serisi
DIN EN ISO 15012-1'e göre sertifikalı ve IFA (İş Güvenliği Enstitüsü ve Alman Sağlık Sosyal Kaza Sigortası - BGIA) tarafından W3 sınıfı kaynak dumanı için ve kaynak dumanından çıkan tehlikeli maddeler için onaylanmıştır.

IFA sertifikası, üniteden çıkan temizlenmiş havanın tekrar solunabilir olduğunu belgeleyerek garanti eder. IFA sertifikalı ürünlere %100 güvenebilirsiniz.Aşağıda Airtech videosunu bulabilir, detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.


.......Airtech P10.........................Airtech P18...........................Airtech P24..............................Airtech P30Bazı özel Airtech uygulama resimleri. Diğer resimleri incelemek için tıklayınız.


GENEL ÜRÜN KATALOĞUNU BURADAN BİLGİSAYARINIZA İNDİRİNİZ.